7-dniowa utrata masy ciała program szybka utrata masy ciała

Jeśli pilnie chcesz stracić kilka kilogramów, to może chcesz spróbować tej diety, która, jak zwykle, pacjentów z chorobami serca stosowane przed operacją, jeśli konieczne jest szybkie zmniejszenie masy ciała.Ta dieta jest bardzo skuteczna, ale dość ostre, więc tylko w ostateczności udać się na to, jeśli czujesz, że brakuje ci cierpliwości dla innych, bardziej powolne sposobów. Im wolniejsze tempo diety, która trwa zwykle więcej, można schudnąć. Maksymalnie 7 dni, można kontynuować, potem przerwa na odpoczynek i tylko po tym można rozpocząć ponownie, jeśli to konieczne

 

Dodatkowe utrata masy ciała-dieta

 

Dieta opiera się na zupa, który można jeść ile się chce. Zupa praktycznie nie zawierają kalorii w organizmie i powodować spalanie tłuszczu. Im więcej jesz, tym więcej masy. Możesz w każdej chwili, gdy jesteś głodny. Za 7 dni ciała, aby usunąć żużel od materiału, i czuć się bardzo komfortowo. Podczas gdy nasza waga spada, obciążenie do nas i nasza energia wzrasta. Tak jak każdy jest inny układ trawienny, każdy inaczej reaguje na diety. Jeśli po wystąpieniu kilku dni lub zaparcia, miska wysoka zawartość włókna z kości na zupę, aby coś zjeść.

Lista zakazanych produktów: Podczas diety nie jem ziemniaków, z wyjątkiem przypadków, gdy jest zalecane.Generalnie, należy unikać jajka i cukier, aby spożywać lub smażonych.Nie, darmowy alkohol i napoje gazowane, aby spożywać.

 

Spalanie tłuszczu zupa na każdy dzień

Składniki:6 średnie czerwone cebule, 1-2 małe puszki koncentratu pomidorowego, 1,5 kg pokrojonej kapusty, 2 zielone papryki, 2-3 korzenia selera lub 8 sztuk seler (1 łodyga selera + wiele + nasiona kminku), ogólne 1 kostka 1 marchew, posiekaną natkę pietruszki, bazylia (świeża).

Przygotowanie:Składniki jeden średni rozmiar odcinka garnku robimy, i jak dużo wody wylano na niego, aby pokryć go. Dodać w sztabkach lub Worhesteshire sosem. 10 min nagle wrzenia, następnie zmniejszyć ogień, dusić 20-30 minut, aby się przygotować.

1. dzień tylko spalanie tłuszczu zupa i owoce są dozwolone (z wyjątkiem bananów).Arbuz i żółtej rzepy jest najmniejszą liczbę kalorii.2. dzień, Tylko spalanie tłuszczu, zupy i warzywa jadalne (owoce). Świeże lub zakonserwowane warzywa są dozwolone, za wyjątkiem przypadków, fasola, suchy groch i kukurydza. W najlepszej (sałata, trzeba). Kolacja 1 duży pieczony ziemniak z masłem za nagrodą.

3. dzień zupa, owoce, warzywa (ziemniaki nie wolno!). Wszystkie można jeść te, jak wiele, jak chcesz.Jeśli będziemy przestrzegać diety i nic nie je, tylko to, co jest przepisane w trzeci dzień do końca 2-3 kg można schudnąć.

4. dzień, zupy, banany.Jest to dzień spalanie tłuszczu zupa z maksymalnie 3 banany można jeść.5. dzień, zupa, 20 uncji wołowiny i 6 świeżych pomidorów lub 1 paczka pomidorowego puree, przynajmniej 6-8 szklanek wody.6. dzień zupy, wołowina i warzywa (ziemniaki nie musi być!), 2-3 kawałki mięsa i sałatki.

7. dzień, zupa, ziemniaki gotowane, ryż brązowy, warzywa i sok owocowy, ale zawartość cukru bez. Jednak powyższe może być, ale zupa choć raz, to trzeba jeść.5 kg minus za 2 tygodnie! Szybka, efektowna utrata masy ciała dieta hollywoodzka. Krótkoterminowe i długoterminowe pomoże ci schudnąć dieta hollywoodzka. Zacznij już dziś!

Hollywoodzka dieta, twórca amerykański lekarz, Ian K. Smith, dieta istotą zasilania, aby zobaczyć zmianę postawy. Myślał, że jedzenie to nie stresu lub nudy morderstwa jako narzędzie, ale ciało idealne prowadzenie niezbędnych składników odżywczych, jak powinny wyglądać.Dieta pomóż już dwa tygodnie na pięć kilo z was może być łatwiej, ale dieta na dłuższą metę może być kontynuowane za pomocą pozbyć się tych zbędnych kilogramów.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *